Poletavci in NajPoletavci vzletajo 10. junija!

Domov » Blog » Obvestilo » Poletavci in NajPoletavci vzletajo 10. junija!

Znova je čas za poletne bralne podvige – pozivamo vse, stare od 7 do 12 let, da se pridružijo Poletavcem – navodila in informacije: Poletavci,

malo starejše, od 13 do 16 let, pa NajPoletavcem – navodila in informacije: NajPoletavci.

Obrazec za Poletavce dobiš v knjižnici ali si ga natisneš: Obrazec Poletavci

Obrazec za NajPoletavce pa izpolniš na spletu ali pa ga natisneš tule: Obrazec splet ali obrazec tiskanje.

Izpolnjene obrazce lahko oddate osebno v Knjižnici Logatec in njenih enotah, pošljete na e-poštni naslov prireditve@knjiznicalogatec.si ali na poštni naslov Knjižnica Logatec, Tržaška cesta 44, 1370 Logatec

Več informacij dobite tudi na spletni strani https://www.poletavci.si/.