Zaposleni

Domov » O knjižnici » Zaposleni

Zala Čuk

Organizacija prireditev

T: 01 7541 722

M: zala@knjiznicalogatec.si

Marija Maja Gregorič

Obdelava, priprava razstav, medknjižnična izposoja

T: 01 7541 722

M: maja@knjiznicalogatec.si

Gvido Komar

Obdelava, domoznanstvo, medknjižnična izposoja

T: 01  7541 722

M: gvido@knjiznicalogatec.si

Irena Makarovič Kukovič

Obdelava, nabava neknjižnega gradiva, avdio knjig

T: 01 7541 722

M: irena@knjiznicalogatec.si

Nina Mrak Seražin

T: 01 7541 722

M: nina@knjiznicalogatec.si

Tina Musec

direktorica

T: 01 7541 722

M: direktor@knjiznicalogatec.si

Urška Orešnik

Vodenje projektov, bralni krožek Žarek, domoznanstvo

T: 01 7541 722

M: urska@knjiznicalogatec.si

Špela Petkovšek

Nabava knjižnega gradiva

T: 01 7541 722

M: nabava@knjiznicalogatec.si

Petra Rok

Bibliopedagoška vzgoja

T: 01 7541 722

M: petra@knjiznicalogatec.si

Tanja Slabe

Bibliopedagoška vzgoja, igroteka in nabava iger

T: 01 7541 722

M: tanja@knjiznicalogatec.si

Lea Petrič

Računovodkinja

T: 01 7541 722

M: racunovodstvo@knjiznicalogatec.si

Sorodne vsebine