Zaključek pravljičnih uric v aprilu

Domov » Blog » Obvestilo » Zaključek pravljičnih uric v aprilu

Počasi se približuje zaključek pravljičnih uric, ki bodo v Knjižnici Logatec in njenih enotah po ustaljenih urnikih potekale še do konca aprila. Pravi slavnostni zaključek pa bo konec maja z otroško predstavo.

Pravljične urice z ustvarjalnicami bodo znova na sporedu poleti – julija in avgusta, ko bodo potekale na prostem, v senci lipe pred našo knjižnico.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]