Začetek Predšolske bralne značke in pravljičnih uric

Domov » Blog » Obvestilo » Začetek Predšolske bralne značke in pravljičnih uric

Ob začetku pravljičnih uric in Predšolške bralne značke najmlajše bralci in obiskovalci
vabljeni na predstavo za otrokeMIŠKA MINKA v izvedbi Družinskega gledališča Kolenc,

v četrtek, 3. oktobra, ob 17h, v Knjižnico Logatec.

S tem dnem se bo pričela Predšolska bralna značka, ki spodbuja skupno družinsko branje. Starši namreč otroku preberejo slikanico, otrok pa na temo zgodbe nariše risbico. Podrobnejši opis in navodila dobite v knjižnici ali pa si jih preberite tule.

Znova se začenjajo tudi pravljične ure v vseh enotah naše knjižnice, urnik pravljičnih ur si lahko ogledate tule.

Pripeljite svoje otroke v knjižnico in delite z njimi veselje do branja in knjig!*

*Še to: otroci do 18. leta imajo v knjižnico brezplačen vpis, vabljeni, da jih vpišete v knjižnico!