Teden splošnih knjižnic ter dan brezplačnega vpisa in oprostitve zamudnine

Domov » Blog » Obvestilo » Teden splošnih knjižnic ter dan brezplačnega vpisa in oprostitve zamudnine

V tednu od 15. do 20. novembra Slovenske splošne knjižnice praznujemo – kot že lansko leto, bomo tudi letos vse aktualne vsebine in zanimive informacije z vami delili preko naših socialnih medijev – Facebook in Instragram profila.

V petek, 19. novembra, pa bo v čast praznovanja za vse NOVE člane vpis v knjižnico brezplačen. Oproščeni boste tudi aktivnih zamudnin, torej zamudnine za knjige oz. gradivo, ki ga boste na ta dan vrnili. Vpis je mogoč tudi preko spleta na sledeči povezavi: https://plus.si.cobiss.net/opac7/rsu

(Ker Krajevna knjižnica Rovte na ta dan ne bo odprta, zanjo velja datum 18. 11. 2021.)

Pozornost bomo letos posvetili branju in tudi poslušanju knjig – branju z ušesi. 🙂 V pritličju Knjižnice Logatec na tablici preizkusite Audibook, v prvem nadstropju pa si oglejte razstavo “Beremo z ušesi”.

Pridružite se našemu praznovanju, obiščite nas na spletu in v knjižnici!