Teden otroka v Knjižnici Logatec

Domov » Blog » Obvestilo » Teden otroka v Knjižnici Logatec

V tednu otroka se v Knjižnici Logatec pričenja sezona Predšolske bralne značke, ki je naša oblika spodbujanja družinskega branja in skupnega obiskovanja knjižnice že v najzgodnejšem življenjskem obdobju.

Več informacij o Predšolski bralni znački: t.ly/XcjA8

V četrtek, 5. oktobra, pa naše najmlajše obiskovalce vabimo na otroško predstavo To ni pika! v izvedbi Lutkovnega gledališča Fru-Fru, ob 17. uri, vhod v dvorano bo skozi knjižnico.

Več o predstavi si preberite tule.

Predstava pa je mišljena tudi kot otvoritev sezone pravljičnih uric v vseh naših enotah. Prve pravljične urice se bodo torej odvile v tednu po 9. oktobru.

Urnik pravljičnih uric