Teden in dan splošnih knjižnic (19. do 23. november 2018)

Domov » Blog » Obvestilo » Teden in dan splošnih knjižnic (19. do 23. november 2018)

Ponedeljek, 19. november 2018, ob 19.30: Dobimo se v knjižnici – v sodelovanju z JSKD OI Logatec vabimo na literarni večer z naslovom MOJE DELO JE KNJIGA LJUBEZNI, na katerem se bodo predstavilo šest avtorjev, ki so sodelovali na 10. območnem srečanju odraslih literatov Besedna dotikanja (tema: kako Cankarja beremo danes).  Z uglasbeno poezijo bo nastopil tudi njihov mentor Matej Krajnc.

Torek, 20. november 2018: Dan splošnih knjižnic – bo v Knjižnici Logatec DAN BREZPLAČNEGA VPISA (za tiste, ki do sedaj še niso bili člani knjižnice) ter oprostitve zamudnin, ki bodo za vrnjeno gradivo zavedene na ta dan (ne velja za zamudnine, ki so že zavedene).

Četrtek, 22. november 2018, ob 19.30: Moja knjižnica praznuje – 7. Gosarjev večer – doc. dr. Srečo Dragoš: Socialna politika Andreja Gosarja

Petek, 23. november 2018: Dan modrih knjig – »Ne spomnim se naslova, a knjiga ima modro platnico.«