Pravljične urice v Logatcu, Rovtah in Hotedršici

Domov » Blog » Obvestilo » Pravljične urice v Logatcu, Rovtah in Hotedršici

V drugem tednu oktobra pričenjamo z novo sezono pravljičnih uric. Zaradi varnostnih ukrepov bodo te potekale nekoliko drugače. Zaradi zagotavljanja varnosti bodo sedaj obvezne prijave:

zaradi varnostnih ukrepov v zvezi s COVID-19 je treba na vse pravljične ure otroke prijaviti. Prijave sprejemamo na naslov knjiznica.logatec@log.sik.si oziroma osebno v knjižnici (navedite ime in priimek otroka, naslov, vašo telefonsko številko ter lokacijo pravljičnih uric). Treba se je prijaviti na vsako pravljično uro posebej.

Pravljične urice – Knjižnica Logatec

• vsak četrtek ob 17.00 v Knjižnici Logatec (pravljična sobica)
  • trajanje: 8. oktober 2020 – konca aprila 2021

Pravljične urice – Krajevna knjižnica Rovte