Pomagali ste nam izbrati nov slogan naše knjižnice

Domov » Blog » Obvestilo » Pomagali ste nam izbrati nov slogan naše knjižnice

Naj slavnostno zaključimo Teden splošnih knjižnic z razglasitvijo našega novega slogana, ki smo ga izbrali z vašo pomočjo. Kar 159 glasov smo prejeli, od tega 29 (18,2 %) za “Povezuje, ustvarja, ohranja”, 62 (39 %) za “Na pragu tisočerih svetov” in zmagovalnih 68 glasov (42,8 %) za “Ena kljuka, tisoč vrat.” Čeprav klasične kljuke izginjajo v pozabo, vam je naša skorajda čarobna, metaforična knjižnična kljuka vedno na voljo. Veseli smo, da soustvarjate z nami!