Podaljšano obdobje brez zaračunavanja zamude

Domov » Blog » Obvestilo » Podaljšano obdobje brez zaračunavanja zamude

Spoštovani člani Knjižnice Logatec,

obveščamo vas, da vsaj za 14 dni oz. do nadaljnjega podaljšujemo obdobje, v katerem ne zaračunavamo zamudnin, saj vemo, da je marsikdo izmed vas v karanteni, v drugi občini, da ne morete do knjižnice. O tem, kdaj bo to obdobje poteklo, vas bomo seveda pravočasno obvestili.

Prosimo vas, da kljub temu gradivo normalno vračate (če lahko), še posebej to velja za študijsko gradivo in knjige za bralno značko in domača branja, po katerih je veliko povpraševanja.

Za vsakršno svetovanje za izposojo gradiva smo vam na voljo na elektronskem naslovu podaljsava@log.sik.si in na telefonu v času odprtosti knjižnice.