Počitniški teden v Knjižnici Logatec

Domov » Blog » Obvestilo » Počitniški teden v Knjižnici Logatec

V tednu zimskih počitnic smo za male in velike otroke pripravili zanimiv program.

Torek, 26. 2. ob 9.00, v Knjižnici Logatec
Urška Bonin LEGO ZGODBE
Delavnica ustvarjanja in pripovedovanja zgodb iz lego kock preko aplikacije na tabličnem računalniku.
Delavnica je primerna za otroke med 9. in 15. le-tom starosti, nanjo pa se je potrebno prijaviti na e-mail: tanja.slabe@log.sik.si. V prijavnici navedite ime in priimek otroka ter letnico rojstva. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest.
Sreda, 27. 2., ob 17.00, v Prešernovi dvorani
Andrej Zobarič BOBNARSKA DELAVNICA
Na delavnici boste odkrili osnove igranja na djem-be bobnu, s poudarkom na spoznavanju zahodnoa-friških ritmov. Primerno za vse starosti. Potrebne so prijave na e-mail andrejzobaric@gmail.com.
Četrtek, 28. 2. ob 17.00 Pravljična soba
PRAVLJIČNA URICA z delavnico