Odpoved vseh dogodkov v Knjižnici Logatec in njenih enotah

Domov » Blog » Obvestilo » Odpoved vseh dogodkov v Knjižnici Logatec in njenih enotah

Zaradi preventivnih ukrepov do preklica v Knjižnici Logatec in njenih enotah odpovedujemo vse dogodke (vključno s pravljičnimi uricami). Vse obiskovalce knjižnice tudi naprošamo, da sledijo navodilom NIJZ in ne hodijo v knjižnico, če kažejo kakršne koli znake okužbe s koronavirusom.

Dostopni smo na telefonu 01 7541 722 v času odprtosti knjižnice ter na e-naslovu podaljsava@log.sik.si oz. lahko gradivo podaljšate preko Moje knjižnice in aplikacije mCobiss.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.