Domov » Blog » Obvestilo » Obvestilo

Spoštovani člani in uporabniki Knjižnice Logatec,

skladno z veljavnim Odlokom o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 vas obveščamo, da je za vse osebe, razen mlajše od 15 let, ki vstopajo v knjižnico, s ponedeljkom, 13. 9. 2021, obvezno izpolnjevanje pogoja PCT.

Ker želimo s svojimi storitvami ostati dostopni vsem uporabnikom, v Knjižnici Logatec in njenih enotah v Hotedršici in Rovtah omogočamo brezstični prevzem in vračilo knjig na vhodu v knjižnico, kjer bo v ta namen postavljen zvonec. Knjige lahko za prevzem naročite preko sistema Cobiss, po telefonu ali na elektronskem naslovu izposoja@knjiznicalogatec.si.

Hvala za razumevanje.