Obvestilo – od ponedeljka, 15. 2. 2021, dobrodošli nazaj med police

Domov » Blog » Obvestilo » Obvestilo – od ponedeljka, 15. 2. 2021, dobrodošli nazaj med police

Spoštovani člani Knjižnice Logatec,

Obveščamo vas, da bo s ponedeljkom, 15. 2. 2021, znova mogoč dostop do polic v Knjižnici Logatec in ostalih enotah (izjema je Krajevna knjižnica Vrh, ki je zaenkrat odprta zgolj za šolarje). Knjižnice še vedno delujejo po veljavnem skrajšanem urniku. Prosimo, da se knjig čim manj dotikate in prelistane knjige odlagate na posebej za to označene mize. Še vedno ni mogoč dostop do čitalnice (revije vam prinesejo knjižničarji) in računalniških mest. Mogoča je le kratkotrajna uporaba računalnika za tiskanje. Prosimo vas, da upoštevate vsa varnostna navodila – vzdrževanje varnostne razdalje, razkuževanje rok in nošenje zaščitnih mask.

Hvala in dobrodošli nazaj med police.

Veljavni urnik naših knjižnic:

Knjižnica Logatec

ponedeljek, sreda, petek  8.00 do 15.00