Obvestilo o spremembi cenika

Domov » Blog » Obvestilo » Obvestilo o spremembi cenika

Spoštovani člani Knjižnice Logatec,

obveščamo vas, da je prišlo do sprememb v Ceniku Knjižnice Logatec, ki je bil sprejet na 15. redni seji Sveta Knjižnice Logatec, 22. 02. 2023, in velja od 23. 2. 2023 dalje. Spremembe so sledeče:

– za vse gradivo (knjižno in neknjižno – cd-je, dvd-je, cd-rome, igre) velja enotna zamudnina, tj. 0,20 eur na enoto gradiva na dan;

– na seznam upravičencev za brezplačno članarino v knjižnici so bili dodani begunci in invalidi z invalidsko kartico ugodnosti;

– dodana sta bila tudi darilna bona v dveh vrednostih (za zaposlene 13,50 eur in za dijake, študente in upokojence 6,50 eur). Darilni boni so še v tisku. Ko bodo dosegljivi, vas bomo o tem obvestili.