Novice: s soboto 23. 1. znova pultna izposoja in novi elektronski naslovi

Domov » Blog » Obvestilo » Novice: s soboto 23. 1. znova pultna izposoja in novi elektronski naslovi

Sporočamo vam, da bo s soboto, 23. 1. 2021, znova moč vstopiti v naše knjižnice. Sistem izposoje bo potekal po principu pultne izposoje (med police še ne boste mogli), možna pa bo poravnava terjatev. Še vedno velja, da je treba gradivo predhodno naročiti (preko Cobissa, e-maila izposoja@knjiznicalogatec.si ali telefona 01 7541 722 v času odprtosti knjižnice). Urnik odprtosti ostaja enak, še vedno v naše prostore vstopate posamično z upoštevanjem vseh smernic NIJZ.

Sporočamo vam tudi, da smo s preteklim tednom uvedli nove elektronske naslove, in sicer:

– za izposojo, podaljšanje, rezervacije, naročila pišite na izposoja@knjiznicalogatec.si

– za medknjižnično izposojo pa na medknjiznicna@knjiznicalogatec.si

Naša spletna stran pa je dosegljiva na www.knjiznicalogatec.si (kjer najdete tudi vse ostale elektronske naslove).