Napotki pri težavah z geslom za Mojo knjižnico

Domov » Blog » Obvestilo » Napotki pri težavah z geslom za Mojo knjižnico

Če imate pri prijavi v Mojo knjižnico/Cobiss+ težave, lahko poskusite vpisati geslo z različnimi kombinacijami velikih/malih črk. Najboljša rešitev pa je, da ob neuspešni prijavi ponastavite svoje geslo za storitev Moja knjižnica na povezavi https://plus.si.cobiss.net/opac7/mylib/password?pass=reset. Novo geslo mora biti močno, kar pomeni, da mora biti sestavljeno iz velikih in malih črk, vsaj enega znaka in vsaj ene številke.

Geslo za profil Moj COBISS je lahko isto kot geslo za storitev Moja knjižnica, vendar ne nujno. Če ste kreirali profil Moj COBISS prek storitve Moja knjižnica, je geslo isto. Če je ste kreirali profil Moj COBISS prek svojega računa za Facebook ali Google, geslo ni nujno isto kot geslo za storitev Moja knjižnica.