Moja knjižnica praznuje Teden splošnih knjižnic

Domov » Blog » Obvestilo » Moja knjižnica praznuje Teden splošnih knjižnic

Ponedeljek, 18. november
Zelena knjižnica: kako je lahko naša knjižnica bolj ekološko osveščena? Od tega dne dalje bodo oznake v knjižnici opozarjale na bolj ekološko obnašanje — tudi uporabnikov.
Torek, 19. november
Rastemo s knjižnico: v naši knjižnici se veliko ukvarjamo z vzgojo mladih bralcev — poznate naše programe za otroke in mladino?
Sreda, 20. november
Dan splošnih knjižnic: dan brezplačnega vpisa za nove člane — še nimate svoje knjižnične izkaznice? Prisrčno vabljeni k vpisu!
Četrtek, 21. november
Pravica vedeti: knjižnica ni le hiša, polna knjig, ampak ponuja mnogo virov in informacij. Jih poznate?
Petek, 22. november
Dan zelenih knjig: »Ne spomnim se naslova ali avtorja, vem pa, da je imela zeleno platnico.«

Če želite izvedeti kaj več o delovanju naše knjižnice, vabljeni v tem tednu k obisku ter sledenju knjižnice na Facebooku in Instagramu (logaskaknjiznica).