Knjižnica odprta po prilagojenem urniku za vračilo in prevzem gradiva

Domov » Blog » Obvestilo » Knjižnica odprta po prilagojenem urniku za vračilo in prevzem gradiva

Sporočamo vam, da bodo s ponedeljkom, 16. 11. 2020, naša knjižnica in njene enote še vedno ODPRTE po obstoječem skrajšanem urniku.

Knjižnica Logatec

ponedeljek, sreda, petek  8.00 do 15.00

torek, četrtek 12.00 do 19.00

sobota 8.00 do 13.00

Krajevna knjižnica Rovte

torek 15.00 do 19.00

Krajevna knjižnica Hotedršica

sreda 16.00 do 19.00

Delovala bo po principu pultnega prevzema in vračanja knjig.

Knjige bo torej treba rezervirati preko sistema Cobiss, e-pošte na naslov podaljsava@log.sik.si ali telefona (01) 7541 722. Rezervacije so omejene na 10 knjig.

Če potrebujete storitev tiskanja, nam gradivo za tiskanje pošljite na e-naslov podaljsava@log.sik.si in napišite ali potrebujete barvne ali črno-bele kopije, a4/a3 format, koliko kopij … Ko bodo kopije pripravljene, vam bomo sporočili, kdaj jih lahko prevzamete.

V knjižnici je mogoče tudi poravnati morebitne terjatve – tudi brezstično z bančno kartico.

V pomoč pri naročanju: