Knjižnica Logatec na Logaškem poletju

Domov » Blog » Obvestilo » Knjižnica Logatec na Logaškem poletju

Za zaključek letošnjega poletja se bo Knjižnica Logatec pridružila Logaškemu poletju! Knjižnica Logatec v okviru festivala vabi na napeto, smeha in sodelovanja polno klovnsko predstavo Pazi kaktusss. Predstava traja 40 min in je primerna za otroke od treh let naprej.

Logaškemu poletju se bo pridružila tudi naša Bukvarna. Našli jo boste pod šotorom pred Narodnim domom Logatec, kjer bo potekala vzporedno z izmenjevalnico. Tam boste lahko posvojili stare, odrabljene knjige.

Prisrčno vabljeni, da se nam pridružite!