Knjižnica do nadaljnjega zaprta, gradivo le po pošti

Domov » Blog » Obvestilo » Knjižnica do nadaljnjega zaprta, gradivo le po pošti

Spoštovani člani naše knjižnice,

žal vas moramo obvestiti, da smo z Ministrstva za kulturo dobili sporočilo, da je v knjižnicah onemogočena tudi brezstična izposoja knjig. Možno je edino le pošiljanje gradiva PO POŠTI. Pošiljanje se zaračuna po veljavnem ceniku Pošte Slovenije. Če bi želeli, da vam gradivo pošljemo po pošti, nam pišite na podaljsava@log.sik.si ali pokličite na 01 7541 722 (med 8.00 in 15.00). Trenutno stanje v sistemu Cobiss smo zamrznili – torej ne tečejo zamudnine, tudi vse rezervirano gradivo vas bo počakalo do ponovnega (delnega) odprtja knjižnice. Upamo, da vam bomo lahko kmalu spet na voljo v večjem obsegu.

vaša Knjižnica Logatec