Izvolite (v) knjižnico! Teden splošnih knjižnic 2022

Domov » Blog » Obvestilo » Izvolite (v) knjižnico! Teden splošnih knjižnic 2022

V letu 2022 Teden splošnih knjižnic praznujemo v tednu od 14. do 18. novembra. V tem tednu smo za naše obiskovalce pripravili naslednji program:

• torek, 15. november ob 19.00 – Naredite nekaj zase: Prešernova dvorana Narodnega doma Logatec, predavanje Vesne Pahor Ljubiti in biti ljubljen
  • sreda, 16. november – DAN BREZPLAČNEGA VPISA V KNJIŽNICO ZA NOVE ČLANE (v Knjižnici Rovte dan pozneje, 17. 11.)
  • četrtek, 17. november, ob 11.00 v Knjižnici Logatec – dan za domoznanstvo: Slavnostna predaja Kronike OMePZ Notranjska Knjižnici Logatec

V celotnem tednu bodo v prvem nadstropju knjižnice (tudi za izposojo) izpostavljene knjige na temo knjig, branja in knjižnic.

Z zanimivimi objavami pa bomo Teden splošnih knjižnic obeležili tudi na spletu – zato nam sledite na našem Facebook in Instagram računu.

Vabljeni v našo družbo!