Iščemo prostovoljce za Knjižnico pod krošnjami

Domov » Blog » Obvestilo » Iščemo prostovoljce za Knjižnico pod krošnjami

Iščemo prostovoljce za Knjižnico pod krošnjami v Logatcu

Knjižnica pod krošnjami bo letu 2021 delovala v okviru Knjižnice Logatec, in sicer delovala v mesecu juliju in avgustu vsak četrtek in petek med 15.00 in 20.00 uro in vsako soboto med 10.00 in 20.00 uro. Vsak četrtek ob 17.00 uri bodo ustvarjalne delavnice.

Za pomoč pri Knjižnici pod krošnjami potrebujemo prostovoljce, ki bi bili pripravljeni pomagati pri pripravljanju in pospravljanju knjižnice ter varovanju v času odprtosti. Veseli bomo vsakega knjigoljubca, ki ima čas in voljo, da se nam pridruži. Vprašanja in prijave sprejemamo na spodaj navedenem kontaktu. Kontakt: Marko Zupanc, tel.: 051 69 19 04 ali
info@knjiznicalogatec.si