Začetek sezone Poletavcev in NajPoletavcev

Domov » Blog » Obvestilo » Začetek sezone Poletavcev in NajPoletavcev

Z 10. junijem se znova začenja sezona Poletavcev in NajPoletavcev. Poletavci so letos dobili tudi čisto svojo spletno stran, na kateri najdete vse informacije v povezavi s projektom: www.poletavci.si. V tem poletnem bralnem izzivu lahko sodelujejo stari od 8 do 12 let, bralce, stare od 13 do 16 let, pa vabimo k sodelovanju pri NajPoletavcih.

Bralna priporočila lahko Poletavci najdejo na spletni strani poletavci.si, tako za Poletavce kot NajPoletavce pa smo v knjižnici pripravili Skrivne knjižne zavojčke, v katerih ponujamo skrito, a zanimivo poletno branje.

Več informacij in zloženke pa dobite v Knjižnici Logatec in njenih enotah!