Teden otroka v Knjižnici Logatec

Domov » Blog » Obvestilo » Teden otroka v Knjižnici Logatec

V Tednu otroka smo v Knjižnici Logatec pripravili pester program za vse generacije bralcev.

V ponedeljek vas vabimo na bralno srečanje v Hišo Sadeži družbe Logatec, kjer bomo brali in se o prebranem pogovarjali ter tako izkusili, kako izgleda izkušnja bralnega krožka:

ponedeljek, 3. oktober, ob 16.30 v Hiši Sadeži družbe Logatec Branje je potovanje – potujmo skupaj!

V torek vabimo vse otroke na predstavo ob začetku pravljičnih uric in Predšolske bralne značke:

torek, 4. oktober, ob 17.00, Narodni dom Logatec – vhod skozi knjižnico, otroška predstava Buča debeluča

V četrtek pa vas vabimo na srečanje z v Logatcu živečo pisateljico in pesnico Tino Arnuš Pupis:

četrtek, 6. oktober, ob 19.00, Narodni dom Logatec – vhod skozi knjižnico, Literarni večer s pisateljico in pesnico Tino Arnuš Pupis