Razstava vrtčevskih otrok Od poletja do jeseni v Krajevni knjižnici Rovte

Domov » Blog » Obvestilo » Razstava vrtčevskih otrok Od poletja do jeseni v Krajevni knjižnici Rovte

Ko septembra zadiši po jeseni, se otroci kar štirih skupin iz vrtca Kurirček, enote Rovte, odpravijo v knjižnico. Tam jih od jeseni do poletja, vsako drugo in tretjo sredo v mesecu, pričakata gospe knjižničarki Petra in Tanja, vsakič z novo pravljico. Pravljic otrokom ni nikoli dovolj, zato si jih tudi izposodijo, da jih pripovedujejo in po-slušajo tudi v vrtcu. Pravljice jih popeljejo v svet domišljije, razmišljanja in ustvarjanja. In delček tega otroškega ustvarjanja si lahko ogledate na razstavi v Krajevni knjižnici Rovte (maja in do konca junija).