Pravljično popoldne ob zaključku pripovedovalske delavnice

Domov » Blog » Obvestilo » Pravljično popoldne ob zaključku pripovedovalske delavnice

17. junija 2021 ob 18. uri pred cerkvijo svetega Jožefa na Čevicah
Pravljično popoldne

Nastop ob zaključku pripovedovalske delavnice

Pripovedovale bodo Špela Delux, Simona Kavčič, Simona Nagode, Anda Ovsec in Helena Slabe.

Za otroke in odrasle.

*Dogodek bo potekal po vseh veljavnih odlokih oz. navodilih NIJZ. Za dogodek velja pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani), a ne za otroke do 18. leta starosti. Razlaga PCT pogoja:
Javne kulturne prireditve se lahko udeležijo le končni uporabniki, ki imajo:1. dokazilo o negativnem rezultatu PCR ali hitrega testa na virus SARS-CoV-2, ki ni starejši od 48 ur od odvzema brisa,
2. dokazilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim dokazujejo, da je preteklo od prejema:
‒ drugega odmerka cepiva proizvajalca Pfizer najmanj 7 dni, Moderne najmanj 14 dni,
‒ prvega odmerka cepiva proizvajalca AstraZeneca najmanj 21 dni,
‒ odmerka cepiva Janssen najmanj 14 dni,
3. dokazilo o pozitivnem rezultatu testa PCR, ki je starejši od deset dni, razen če zdravnik presodi drugače, vendar ni starejši od šest mesecev, ali
4. potrdilo zdravnika, da je oseba prebolela COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesecev.To ne velja za končne uporabnike, ki še niso dopolnili 18 let in so skupaj z ožjimi družinskimi člani oziroma skrbniki udeleženi na javni kulturni prireditvi.