Domov » Blog » Obvestilo » Obvestilo: zaprtost v prazničnem tednu; znova dostopna čitalnica in rok za oddajo bralnih projektov

Obveščamo vas, da bo v prihajajočem tednu zaradi praznikov knjižnica

v torek, 27. 4. in soboto, 1. 5., zaprta,

v petek pa bo odprta po sobotnem urniku, tj. od 8.00 do 13.00.

Z novim vladnim odlokom je ob upoštevanju varnostnih navodil mogoča uporaba čitalnice – vabljeni k uporabi. Zaradi tega izposoja zadnjih številk revij ne bo več mogoča.

Naj vas spomnimo, da je teden po praznikih – tj. 8. maja – rok za oddajo risbic za Predšolsko bralno značko. Konec meseca, 21. maja, pa se izteka rok za oddajo bralnega izziva za odrasle – Žarkolova. Izkoristite torej praznike tudi za branje.

Želimo vam lepe praznike,

vaša Knjižnica Logatec