Obvestilo o izredni zaprtosti

Domov » Blog » Obvestilo » Obvestilo o izredni zaprtosti

NUJNO OBVESTILO

Sporočamo vam, da bo po odloku Ministrstva za kulturo od jutri,  petka, 13. 3. 2020, do preklica Knjižnica Logatec z vsemi enotami ZAPRTA.

Za dodatna vprašanja smo vam na voljo na elektronskem naslovu knjiznica.logatec@log.sik.si.

V tem času vam NI TREBA PODALJŠEVATI vašega gradiva, saj za čas zaprtosti zamudnine ne bomo zaračunavali. Prav tako bo v času zaprtosti blokirano naročanje oz. rezerviranje gradiva. Vse obstoječe rezervirano gradivo vas bo počakalo do ponovne odprtosti knjižnice. Ko bo knjižnica ponovno odprta, boste imeli dovolj časa – tolerančno obdobje – da knjige vrnete, brez da bi vam zaračunali zamudnino.

Vabimo vas, da se v teh dneh poslužujete naših elektronskih storitev, kot so:

• e-knjige na platformi Biblos
  • elektronski viri, revije s celega sveta na platformi Pressreader
  • domoznanskih vsebin na portalu Kamra
  • za elektronske vire in e-knjige potrebujete uporabniško ime (št. izkaznice) in geslo.

Hvala za razumevanje.