Mesec Knjižnoljubcev – od 14. 2. do 12. 3. – vabljeni k sodelovanju!

Domov » Blog » Obvestilo » Mesec Knjižnoljubcev – od 14. 2. do 12. 3. – vabljeni k sodelovanju!

v Sekciji za splošne knjižnice pri ZBDS od Valentinovega, tj. 14. februarja, vse do Gregorjevega, 12. marca, nadaljujejo z lani začeto akcijo Knjižnoljubci oz. Mesecem knjižnoljubcev. Nima vsak svojega Valentinčka/Gregorčka, ima pa vsak lahko svojo knjižnico. Knjižnoljubec je namreč tisti, ki obožuje knjige in knjižnice. Letos bomo v okviru Meseca knjižnoljubcev znova zbirali Ljubezenska pisma knjižnici, sicer tokrat na temo kako mi je knjižnica oz. so mi knjige pomagale v času korone. Pismo bodo lahko Knjižnoljubci oddali preko obrazca na sledeči povezavi – https://forms.gle/yivNJvTTCHTy67kD9 – le-ta bo aktiven vse do 12. marca.