Knjižnica Logatec s ponedeljkom, 4. 5. 2020, znova odpira svoja vrata

Domov » Blog » Obvestilo » Knjižnica Logatec s ponedeljkom, 4. 5. 2020, znova odpira svoja vrata

Knjižnica Logatec s ponedeljkom, 4. 5. 2020, odpira svoja vrata. Omogočeno bo vračanje knjig in izposoja po predhodnem naročilu. Tolerančna doba za vračanje gradiva brez zamudnine bo veljala do 31. 5. 2020.

Knjižnica Logatec in njene enote bodo obratovale po sledečem urniku:

Knjižnica Logatec:

ponedeljek, sreda in petek od 8.00 do 15.00

ter torek in četrtek od 12.00 do 19.00

Krajevna knjižnica Rovte: torek od 15.00 do 19.00

Krajevna knjižnica Hotedršica: sreda 16.00 do 19.00

Krajevna knjižnica Vrh Sv. Treh Kraljev do nadaljnjega ostaja zaprta.

Vse natančnejše informacije še sledijo in boste uporabniki o njih obveščeni preko COBISS obvestil oz. spletne, Facebook in Instagram strani knjižnice.