Knjižnica Logatec na Logaškem poletju

Domov » Blog » Obvestilo » Knjižnica Logatec na Logaškem poletju

Tako kot vsako leto v sklopu Logaškega poletja, bomo tudi letos sodelovali na Logaškem poletju.

BUKVARNA
15.00-19.00
Odpisane knjige bodo na voljo pred Narodnim domom Logatec. Vsi obiskovalci bodo imeli možnost prispevati prostovoljne prispevke v namen novih sredstev Knjižnice Logatec.

POSLIKAVA TELESA S KANO
17.00-19-00
Na delavnici, ki jo bo vodila Tjaša Jamnikar, bodo otroci spoznali kano in poslikavo telesa s pomočjo te. Delavnica se bo odvijala v šotoru pred Narodnim domom Logatec.

PREDSTAVITEV KNJIGE: Simona Nagode: Sezuti čevelj 🎭
19.00-20.00Simona Nagode bo predstavila svoj novi priročnik Sezuti čevelj, ki nagovarja ustvarjalce gledaliških predstav. Vabljeni vsi, ki ste v gledališču radi v vlogi gledalcev, igralcev, ustvarjalcev v zaodrju – ali pa vas zanima, kako naj potekajo vaje, da lahko nastane predstava.
Posebej vabljeni vsi, ki ste pri gledališkem krožku sodelovali z mentorico Simono.
(Prireditev bo potekala v skladu z veljavnimi odloki in pod pogojem PCT.)