Knjižnica Logatec na Logaškem poletju

Domov » Blog » Obvestilo » Knjižnica Logatec na Logaškem poletju

Kljub spremenjenim razmeram se ne damo – za vas smo pripravili prijeten poletni kulturno obarvan dan v sklopu festivala Logaško poletje, ki se bo odvijal na prizoriščih ob knjižnici oz. narodnem domu v torek, 25. 8. 2020. Na vse dogodke (razen na bukvarno) se je zaradi zagotavljanja varnostnih ukrepov treba prijaviti, več informacij na spodnjih povezavah na dogodke. V primeru slabega vremena dogodki odpadejo.

15.00 do 19.00, pred narodnim domom oz. pod krošnjami Bukvarna

16.00 do 18.00, ob Knjižnici pod krošnjami, Namizne igrarije za vse starosti

18.00 stopnišče pred Knjižnico Logatec; Pripovedovalski večer s pripovedovalsko skupino Vodnikovih 9: Zgodbe o firbčnih in hrabrih

20.00 stopnišče pred Narodnim domom, Večer uglasbene poezije z Niko Solce