Bralni krožek Žarek vabi k vpisu nove člane

Domov » Blog » Obvestilo » Bralni krožek Žarek vabi k vpisu nove člane

Ste strasten bralec in radi delite svoja bralna doživetja? Potem srčno vabljeni, da se nam pridružite v bralnem krožku Žarek. Naša srečanja potekajo enkrat mesečno (načeloma prvi torek v mesecu) in na vsakem srečanju se pogovarjamo o skupni prebrani knjigi ali o knjigah, ki smo jih brali na določeno temo.

Naša srečanja potekajo v sproščenem vzdušju. Med seboj se družimo raznoliki bralci, različnih starosti, poklicev … in s pogovori o prebranem spoznavamo različne poglede na svet, se učimo drug od drugega ter odkrivamo raznolike literarne pokrajine.
Članstvo v naši knjižnici ni pogoj za sodelovanje pri krožku.

Vabljeni k obisku 1. srečanja v torek, 12. septembra, ob 19.00 v prvem nadstropju Knjižnice Logatec.

Za več informacij pišite na urska@knjiznicalogatec.si.